Avdelinger

BILVEKSTED | BUTIKK | DEKKSENTER

Rambekkvegen 4
2816 Gjøvik
Tlf: 61 13 88 88

Mail til verksted: verksted.gjovik@mjosbil.no

Mail butikk: post@mjosbil.no

 

ÅPNINGSTIDER

Mandag - fredag: 08 - 17 (Verkstedet stenger kl 16)
Lørdag: 10 - 15 (Verkstedet er stengt lørdager.)

DEKKSENTER | DEKKHOTELL

Mattisrudsvingen 9
2827 Hunndalen
Tlf: 61179000hunndalen@mjosbil.no

ÅPNINGSTIDER

Mandag - fredag: 08 - 16

Lillehammer

BILVERKSTED | BUTIKK | DEKKSENTER

Korgvegen 40
2619 LILLEHAMMER
Tlf: 61 05 15 50lillehammer@mjosbil.no

ÅPNINGSTIDER

Mandag - fredag: 07:30 - 16

 

Viktig info:

Vår tidligere avdeling Mjøsbil/NDS (tidligere Hellanor) i Industrivegen 26 har flyttet sammen med avdelingen vår i Korgvegen 40. Se kontaktinfo over.

 

 

 

 

BUTIKK | DEKKSENTER

Vest-Torpvegen 2
2870 DOKKA
Tlf: 61 11 89 50dokka@mjosbil.no

ÅPNINGSTIDER

Mandag - fredag: 08 - 16
Lørdag: 10 - 14

BUTIKK | DEKKSENTER

Skansen 10
2670 Otta
Tlf: 61 23 56 50otta@mjosbil.no

ÅPNINGSTIDER

Mandag - fredag: 08 - 16
Lørdag: 10 - 14  

Øya Bil

BILVERKSTED

Skansen 10
2670 Otta
Tlf: 61 23 81 50 | post@oyabil.no

ÅPNINGSTIDER

Mandag - fredag: 08 - 16

Les mer om Øya Bil her.

Kontakt oss

Tlf: 61 27 66 00

tretten@mjosbil.no

Adresse

Kongsvegen 1577

Tretten

Åpningstider

Mandag - fredag: 07:30 - 15:30

 

Mjøsbil avd. Fåvang

Vi hjelper deg med EU-kontroll, service, reparasjoner og mye mer. 

Kontakt oss

Tlf: 61 24 57 50

favang@mjosbil.no

Adresse

Tromsnesvegen 39

2634 Fåvang

Åpningstider

Mandag - fredag: 07:30 - 15:30

 

Kontakt oss

Tlf: 400 00 676

bagn@mjosbil.no

Adresse

Erstadvegen 44

2930 Bagn

Åpningstider

Mandag - fredag: 08 - 16

 

Kontakt oss

Tlf: 61 11 05 58

verksted.dokka@mjosbil.no

Adresse

Rosteinveien 4

2870 Dokka

Åpningstider

Mandag - fredag: 08 - 16

 

Bestill time

Velg tjeneste *


Åpne skjemaet




Send oss en melding

Vi tar kontakt med deg så snart som mulig etter mottatt forespørsel.